Exploration Lite Base

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 330.8 MB
  • Version 4.2
  • Dil İngilizce
  • Firma SolverLabs LLC
Kendi dünyanızı yaratabileceğiniz Exploration Lite Base oyununda gece ve gündüz olmak üzere farklı modları tercih edebilirsiniz.

Heyecan verici bir maceraya ortak olmak istiyorsanız Exploration Lite Base oyunu tam size göre! Yaratıcılığınızı ve hayal dünyanızı ortaya çıkarabileceğiniz bu oyunda farklı modları kullanarak macera dolu anlar yaşayabilirsiniz. Özgür, sınırsız ortamlarda veya kübik bir dünyada maceralar yaşayabileceğiniz bu oyunda hayatta kalma modunu tercih ederek hayatta kalmak için birçok adrenalin yaşayabilirsiniz.

Pek çok yararlı beceriye de sahip olabileceğiniz Exploration Lite Base oyununda kendi dünyanızı yaratabilir, istediğiniz her şeyi kolayca inşa edebilirsiniz.

Avcılık, el sanatları ve inşaat gibi gerekli tüm malzemeleri bulabileceğiniz bu oyunda birbirinden farklı çok sayıda blok yer almaktadır. Bu sayede inşa etmek istediğiniz nesneleri kolayca oluşturabilir, hayalinizdeki dünyayı yarabilirsiniz.

3D bloklardan oluşan Exploration Lite Base oyununda farklı bitki ve hayvanlar da bulunmaktadır. Dilerseniz günün saatlerini de değiştirebileceğiniz bu oyunda isterseniz gece isterseniz de gündüz yaparak dilediğiniz zaman diliminde oyununuzu oynayabilirsiniz.

Bestcraft, mycraft, bina oyunu, keşif lite ve keşif pro gibi zanaatlar oluşturabileceğiniz gibi farklı grafiklerden de yararlanabileceğiniz Exploration Lite Base oyununu ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin, heyecan verici bir maceraya ortak olun!

 

Exploration Lite Base indir
DİĞER SÜRÜMLER